Balletschool Lisette is in 2002 opgericht door Lisette Moes. Het is onze doelstelling is om op een leuke en innovatieve manier kwalitatief hoog dansonderwijs te bieden aan dansers uit Purmerend en omgeving.

We zijn ervan overtuigd dat wij voor jong en oud, beginners en gevorderden, voor leerlingen met een recreatief doel en voor leerlingen met ambitie tot een professionele carrière, een passend lesaanbod hebben. Niet alleen staan we bekend om de technisch sterke dansers die bij ons vandaan komen, de sfeer is minstens zo belangrijk: we richten ons op het creëren en behouden van een prettige, veilige omgeving voor de dansers, door ze van jongs af aan te leren respect voor elkaar te hebben en hoe ze het beste uit zichzelf kunnen halen door met elkaar samen te werken.

Al onze docenten zijn goed opgeleid, bij voorkeur staan er ervaren HBO-afgestudeerde dansdocenten voor de klas, of ze zijn in het bezit van een MBO-dans diploma en een aantal jaren ervaring als docent. Onze docenten volgen daarnaast ook nog met regelmaat trainingen en bijscholingen bij diverse gerenommeerde instellingen en docenten, zowel nationaal als internationaal. Je bent immers nooit uitgeleerd.

Met ons team van zeer gekwalificeerde docenten weet je zeker dat je kwalitatief goed onderwijs krijgt.

Bij Balletschool Lisette geven we onze leerlingen de kans om regelmatig in een professioneel theater op het podium te staan, een fantastische boost voor het zelfvertrouwen van de dansers en een geweldige herinnering voor later. Wie wil er nou niet deel uitmaken van onze professionele voorstellingen?

Maak kennis met onze docenten:

Lisette Moes

BalletschoolLisette_Purmerend_KlassiekBallet.png

Zakelijke en artistieke leiding
Docent kleuterballet, klassiek ballet, modern, spitzen en progressing ballet technique bij Balletschool Lisette sinds 2002

- Dansacademie Arnhem (nu: Artez)
- Royal Academy of Dancing
- Gecertificeerd docente Progressing Ballet Technique

   
   

   Ruth Rosendaal

ruth_balletschoolpurmerend.png

Docent en professioneel tapdanseres sinds 2000, docent tapdans bij Balletschool Lisette sinds 2015

Dansacademie Arnhem (nu: Artez)
Hogeschool van Amsterdam - ALO Sportacademie
Steps on Broadway, Broadway Dance Center en
  American Tap Dance Foundation

    Natasja Spaans

Natasja_Purmerend_KlassiekBallet.png

Docent sinds 2009, docent kleuterballet en klassiek ballet bij Balletschool Lisette sinds 2009

- MBO Dans (Nova College)
 
 
 
 

   

   Anouk de Wit

(afbeelding volgt zsm)

Docent sinds 2016, docent Hip-Hop bij Balletschool Lisette sinds 2016

- MBO Dans (Nova College)

   Nicky Pannekoek

Nicky_Balletschool_Purmerend.png

Docent sinds 2011, docent kleuterballet, klassiek ballet, streetjazz en showjazz bij Balletschool Lisette sinds 2011

- Nationale Balletacademie
- Amsterdamse Hogeschool voor de Kunsten (Theaterschool)